Hakkımızda

Vefa Grup, bünyesinde barındırdığı tüm şirketlerde ortak bir sorumluluk anlayışı ve topluma hizmet etme düsturuyla hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekte olduğu tüm işkollarında sektörü tanıyarak, müşteri istek ve ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra müşteriyi tam istediği sonuca ulaştırır.

2014 yılında kurulduğundan beri internet-bilişim, üst yapı sistemleri ve çevreleme sistemleri gibi farklı sektörlerde uzmanlaşmıştır. Kaliteli hizmet anlayışı, uzman bilgi birikimi ile bulunduğu sektörlerde her zaman lider ve öncü olmuştur. Sektörü takip etmekle kalmayıp her zaman inovatif fikirler sunmuştur.

 

Hizmet verdiğimiz tüm işkollarında örnek olacak niteliklerde başarılara imza atmak, sektöre yön vermek, kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmektir.

 

Vizyonumuz

Bize Dair

Kurumsal olarak hizmet verdiği tüm projelerde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmekte ve birçok sponsorluk anlaşması bulunmaktadır. Toplumun yararını gözeterek çevreci bir yaklaşımla üzerine düşen sorumluluğu daima üstlenmektedir.

Yatırım yaptığı sektörlerde lider olmayı ve dünya çapında iş yapmayı amaçlayan Vefa Grup; modern üretim teknolojisi ve çağdaş yönetim uygulamalarını, tüm üretim ve hizmet süreçlerinde en etkin şekilde kullanmaktadır.

 

Farklı sektörlere açılmak, hizmet verdiğimiz mevcut müşterilerimizle iş ilişkilerimizi geliştirmek, bilişim alanında uzmanlaşarak sektöre dinamik katılım sağlamaktır.

 

Misyonumuz

WhatsApp İletişim